Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Křížek s Krsičkou vybojovali mistrovský titul

Jachtař David Křížek, který s týmem MASTERLAN úspěšně zakončil na 5. místě letošní profesionální Flying Phantom Series, se vrátil na domácí vody.

 

O víkendu společně s Martinem Krsičkou bojoval na mistrovství České republiky katamaránů Tornado. Regaty se zúčastnilo celkem 13 posádek, včetně čtyř ze zahraničí. Pro Krsičku, kterému je teprve 18 let, to byla další premiéra. Minulý týden jel poprvé na katamaránu a rovnou velké finále Extreme Series a nyní na Tornadu, kde s Davidem Křížkem vybojovali po dojezdech 1,1,3,1 mistrovský titul. Na 2. místě skončila posádka vice mistrů Evropy ze Švýcarska - Marcel Steiner a Jörg Steiner a na 3. naše nejúspěšnější posádka posledních let - Zdeněk Pavliš a Míša Pavlišová. Pro Davida Křížka je to již 28. mistrovský titul a 45. medaile z národního šampionátu. Nyní se Křížek chystá na mistrovství Evropy na Lago di Garda, kde nastoupí se zkušeným Zdeňkem Adamem.

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

O počasí

Blog | Petr Láska
title

Polsko - část Petly velkopolské

Plavba | Franta Forman